O NÁS


Preferujeme najmä priamy kontakt so zákazníkmi pričom zisťujeme ich aktuálne potreby, na základe čoho dokážeme ponúkať ideálne riešenia, ktoré sa odvíjajú od ich špecifických požiadaviek. Zjednodušujeme Váš každodenný život!

Spoločnosť Proprodukt s.r.o sme založili so zámerom ponúkať široké spektrum výrobkov, ktorých používanie je nielen praktické, ale zároveň zjednodušuje a spríjemňuje každodenný život modernej domácnosti. Každému klientovi venujeme potrebný čas, ktorý využívame na zisťovanie a realizáciu zabezpečovania jeho potrieb. Spokojnosť klientov je pre nás prvoradá a preto ponúkané výrobky predávame za ceny odporúčané našimi dodávateľmi. Produkty nepredávame do obchodov, ale priamo konečnému zákazníkovi – zároveň zabezpečujeme ich dodanie. Naša spoločnosť sa riadi víziou, ktorá stojí na postupnom rozširovaní sortimentu výrobkov na základe sledovania najnovších trendov a technológií.

Svoju obchodnú činnosť sme začali ponúkaním prvého produktu – Košíkom na pelety do krbu, ktorý hneď po svojom uvedení zožal úspech ako novinka na trhu roku 2017. Na otázky našich zákazníkov smerované na čistotu okolo krbovej vložky, ktoré sa týkajú upratovania a čistenia samotného krbu a jeho okolia sme sa rozhodli zaradiť do našej ponuky produktov aj Čistiacu techniku od profesionálneho dodávateľa. Pri prezentáciách produktov sme sa často stretávali so zákazníkmi, ktorí síce nie sú majiteľmi krbov a krbových vložiek, no napriek tomu hľadajú úspornú alternatívu vykurovania domácnosti. Pre týchto zákazníkov máme k dispozícii v našej ponuke Karbónové infražiariče. Do ponuky nášho sortimentu sme najnovšie zaradili aj odvlhčovač CUBO, ktorý je určený najmä na boj s plesňou a zatuchnutým vzduchom v interiéroch. Odvlhčovač CUBO je určený pre tých, ktorí sa snažia spájať efektivitu funkčnosti výrobku s jeho moderným dizajnovým prevedením. Našou snahou, víziou a zároveň základnou filozofiou na začiatku našej cesty, je zjednodušovanie života našim aktuálnym ale aj novým zákazníkom. Klientom sme k dispozícii aj po pracovnej dobe.

PRIAMA KOMUNIKÁCIA
Váš email
Vaša správa

Táto správa bude odoslaná na emailovú adresu info@proprodukt.sk

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Lukáš Fabok
www.proprodukt.sk
info@proprodukt.sk

+421 910-999-819
#