Prestavba kotlov
Prestavba kotlov
VIADRUS, VIESSMANN, ATMOS, ATOMA
na automatické peletové kotle.

Na začiatku prestavby zisťujeme základné informácie o type kotla a požiadaviek zákazníka. Na prestavbu používame rotačný peletový horák značky REVO s výkonom od 5 do 150kW. Vaše originálne dvierka od kotla sa demontujú a nahradia novými dvierkami v ktorých bude vyrezaný otvor podľa potreby a priemeru horáka. Horák sa dodáva spolu s podávacím šnekom (dopravníkom) na pelety a elektronickým regulátorom. Za príplatok vieme zákazníkovi dodať dotykovú obrazovku na elektronickom regulátore s možnosťou ovládania cez internet pomocou inteligentného telefónu. Zásobník na drevené pelety (nie je súčasťou sady) sa realizuje podľa priestorových možností a požiadaviek zákazníka.

ROTAČNÝ HORÁK
NA PELETY - REVO

Moderná technológia tohoto rotačného horáku umožňuje spaľovanie nekvalitných drevených peliet, agropeliet, semien a ovosa, pričom tvoriace sa spekance a množstvo popola pri tomto type paliva horák sám odstráni pomocou rotačnej spaľovacej komory. Okrem vysokej účinnosti spaľovania (až 99 %) rotačný horák zabezpečuje nepretržité vlastné čistenie popola vzniknutého pri spaľovaní. Pre túto sériu rotačných horákov bol vyvinutý systém rýchleho zapaľovania a keramický zapaľovač, na ktorý je záruka 3 roky, alebo 3500 zapálení. Horák je vyrobený z najkvalitnejších materiálov dostupných na našom trhu. Pri tomto type horáku ušetríte 60 % nákladov na kúrenie. Úsporné riešenie s inteligentným ovládaním redukuje spotrebu elektrickej energie. Po výpadku elektrickej energie štart, zapaľovanie, kontrola plameňa a čistenie horáku prebieha automaticky.

image
ČISTIACA TECHNIKA

Každý systém kúrenia odporúčame chrániť vhodným ZÁLOŽNÝM ZDROJOM kvôli výpadku elektrickej energie, ktorý môže vážne poškodiť rotačný horák!

NAŠA PONUKA ZÁLOŽNÝCH ZDROJOV TU.

CENNÍK HORÁKOV – REVO
Typ Cena
REVO MINI 5-26 kW 1440 €
RREVO MINI 8-35 kW 1656 €
REVO 10-44 kW 1980 €
REVO 15-70 kW 2958 €
REVO 30-100 kW 4170 €
REVO 40-120 kW 4830 €
REVO 50-150 kW 5640 €
Obhliadky a montáž rotačného horáka vykonávame v okrese Senec a Dunajská Streda. V prípade kúpi a montáže horáka od nás je obhliadka ZDARMA. Cena montáže rotačného horáka je 150 €. V cene je zarátané: dovoz, montáž, spustenie horáka a zaškolenie zákazníka. V prípade, ak si montáž vyžaduje použitie montážnej príruby (príruba nie je v cene montáže), cena príruby sa určuje individuálne podľa potreby a typu kotla. Cena nových dvierok a vyrezanie otvoru nie je zahrnutá v cene. Cena dvierok a vyrezania otvoru vodným lúčom sa určuje podľa typu kotla a priemeru horáka.
Kompletná sada rotačného horáku obsahuje:
Horák s rotačnou komorou spaľovania
Podávač paliva – 2m dĺžka ( galvanizovaný )
Elektronický regulátor S.CONTROL – za príplatok 96€ je možné dokúpiť S. CONTROL TOUCH (Dotykový elektronický regulátor)
Voliteľné:
Net control – obsluha a riadenie cez internet
Širokopásmová lambda sonda
PRIAMA KOMUNIKÁCIA
Váš email
Vaša správa

Táto správa bude odoslaná na emailovú adresu info@proprodukt.sk

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Lukáš Fabok
www.proprodukt.sk
info@proprodukt.sk

+421 910-999-819
#