Čistiaca technika od nás

Niekedy sa zdá, že čistiaca technika nás obklopuje z každej strany a z každého smeru. U nás nie je priorita len predávať , ale ponúknuť zákazníkovi odborné poradenstvo, nie len pri kúpe čistiacej techniky, ale počas celého užívania daného produktu. Neváhajte si pozrieť našu stránku http://proprodukt.sk a vybrať si z našich produktov čistiacej techniky. V prípade, ak ste nenašli výrobok, ktorý hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. Vieme zabezpečiť kompletný sortiment čistiacej techniky.

Imunoglukan gútor cup 2017

Pri príležitosti športovej udalosti  IMUNOGLUKAN GÚTOR CUP, ktorý sa koná 01.07.2017 o 15:00 v Hamuliakove Vás pozývame na prezentáciu nášho výrobku. Ponúkneme Vám iný pohľad na kúrenie vo Vašom krbe. Pre viac informácií o produkte a našich službách kliknite na našu stránku http://www.proprodukt.sk

Dni obce Hamuliakovo 2017

Dňa  10.6.2017 sa bude niesť v znamení osláv dni obce Hamuliakovo. Toto je jedinečná príležitosť vám predstaviť naše produkty a služby. Nájdete nás na Úzkej ulici (cca 30 metrov od námestia smerom ku hrádzi).Pre bližšie informácie o výrobku si pozrite náš  web www.proprodukt.sk a FB stránku Proprodukt.